Kalendář

únor,
2023
06. únor 2023
pon úte stř čtv pát sob ned
30 31 Přidat událost 1 Wednesday, 1 February 2023 Přidat událost 2 Thursday, 2 February 2023 Přidat událost 3 Friday, 3 February 2023 Přidat událost 4 Saturday, 4 February 2023 Přidat událost 5 Sunday, 5 February 2023
Přidat událost 6 Monday, 6 February 2023 Přidat událost 7 Tuesday, 7 February 2023 Přidat událost 8 Wednesday, 8 February 2023 Přidat událost 9 Thursday, 9 February 2023 Přidat událost 10 Friday, 10 February 2023 Přidat událost 11 Saturday, 11 February 2023 Přidat událost 12 Sunday, 12 February 2023
Přidat událost 13 Monday, 13 February 2023 Přidat událost 14 Tuesday, 14 February 2023 Přidat událost 15 Wednesday, 15 February 2023 Přidat událost 16 Thursday, 16 February 2023 Přidat událost 17 Friday, 17 February 2023 Přidat událost 18 Saturday, 18 February 2023 Přidat událost 19 Sunday, 19 February 2023
Přidat událost 20 Monday, 20 February 2023 Přidat událost 21 Tuesday, 21 February 2023 Přidat událost 22 Wednesday, 22 February 2023 Přidat událost 23 Thursday, 23 February 2023 Přidat událost 24 Friday, 24 February 2023 Přidat událost 25 Saturday, 25 February 2023 Přidat událost 26 Sunday, 26 February 2023
Přidat událost 27 Monday, 27 February 2023 Přidat událost 28 Tuesday, 28 February 2023 1 2 3 4 5

Akce pořádané nebo spolupořádané ČSHV

Kategorie zahrnuje tyto druhy akcí:

Hudební festivaly (většinou zahajovací koncert s odkazem na program celého festivalu)

Muzikologicky významné, či jinak pozoruhodné koncerty

Muzikologicky významné, či jinak pozoruhodnéoperní a divadelní představení

 

Výročí muzikologů, skladatelů, interpretů a dalších hudebníků.

Významné dny jako např. Evropský den hudby, Mezinárodní den muzejí, Noc kostelů atd.

Tato kategorie zahrnuje události, jejichž termín konání je zatím neoficiální či nepotvrzený. 

Události této kategorie se zobrazují přihlášeným uživatelům, především pro informaci organizátorům dalších akcí o možné termínové kolizi.

Ukázat události ze všech kategorií