Kalendář událostí

leden,
2019
leden 2019
pon úte stř čtv pát sob ned
31 Přidat událost 1 Tuesday, 1 January 2019 Přidat událost 2 Wednesday, 2 January 2019 Přidat událost 3 Thursday, 3 January 2019 Přidat událost 4 Friday, 4 January 2019 Přidat událost 5 Saturday, 5 January 2019 Přidat událost 6 Sunday, 6 January 2019
Přidat událost 7 Monday, 7 January 2019 Přidat událost 8 Tuesday, 8 January 2019 Přidat událost 9 Wednesday, 9 January 2019 Přidat událost 10 Thursday, 10 January 2019 Přidat událost 11 Friday, 11 January 2019 Přidat událost 12 Saturday, 12 January 2019 Přidat událost 13 Sunday, 13 January 2019
Přidat událost 14 Monday, 14 January 2019 Přidat událost 15 Tuesday, 15 January 2019 Přidat událost 16 Wednesday, 16 January 2019 Přidat událost 17 Thursday, 17 January 2019 Přidat událost 18 Friday, 18 January 2019 Přidat událost 19 Saturday, 19 January 2019 Přidat událost 20 Sunday, 20 January 2019
Přidat událost 21 Monday, 21 January 2019 Přidat událost 22 Tuesday, 22 January 2019 Přidat událost 23 Wednesday, 23 January 2019 Přidat událost 24 Thursday, 24 January 2019 Přidat událost 25 Friday, 25 January 2019 Přidat událost 26 Saturday, 26 January 2019 Přidat událost 27 Sunday, 27 January 2019
Přidat událost 28 Monday, 28 January 2019 Přidat událost 29 Tuesday, 29 January 2019 Přidat událost 30 Wednesday, 30 January 2019 Přidat událost 31 Thursday, 31 January 2019 1 2 3

Akce pořádané nebo spolupořádané ČSHV

Kategorie zahrnuje tyto druhy akcí:

Hudební festivaly (většinou zahajovací koncert s odkazem na program celého festivalu)

Muzikologicky významné, či jinak pozoruhodné koncerty

Muzikologicky významné, či jinak pozoruhodnéoperní a divadelní představení

 

Výročí muzikologů, skladatelů, interpretů a dalších hudebníků.

Významné dny jako např. Evropský den hudby, Mezinárodní den muzejí, Noc kostelů atd.

Tato kategorie zahrnuje události, jejichž termín konání je zatím neoficiální či nepotvrzený. 

Události této kategorie se zobrazují přihlášeným uživatelům, především pro informaci organizátorům dalších akcí o možné termínové kolizi.

Ukázat události ze všech kategorií