Kalendář událostí

prosinec,
2019
06. prosinec 2019
pon úte stř čtv pát sob ned
25 26 27 28 29 30 Přidat událost 1 Sunday, 1 December 2019
Přidat událost 2 Monday, 2 December 2019 Přidat událost 3 Tuesday, 3 December 2019 Přidat událost 4 Wednesday, 4 December 2019 Přidat událost 5 Thursday, 5 December 2019 Přidat událost 6 Friday, 6 December 2019 Přidat událost 7 Saturday, 7 December 2019 Přidat událost 8 Sunday, 8 December 2019
Přidat událost 9 Monday, 9 December 2019 Přidat událost 10 Tuesday, 10 December 2019 Přidat událost 11 Wednesday, 11 December 2019 Přidat událost 12 Thursday, 12 December 2019 Přidat událost 13 Friday, 13 December 2019 Přidat událost 14 Saturday, 14 December 2019 Přidat událost 15 Sunday, 15 December 2019
Přidat událost 16 Monday, 16 December 2019 Přidat událost 17 Tuesday, 17 December 2019 Přidat událost 18 Wednesday, 18 December 2019 Přidat událost 19 Thursday, 19 December 2019 Přidat událost 20 Friday, 20 December 2019 Přidat událost 21 Saturday, 21 December 2019 Přidat událost 22 Sunday, 22 December 2019
Přidat událost 23 Monday, 23 December 2019 Přidat událost 24 Tuesday, 24 December 2019 Přidat událost 25 Wednesday, 25 December 2019 Přidat událost 26 Thursday, 26 December 2019 Přidat událost 27 Friday, 27 December 2019 Přidat událost 28 Saturday, 28 December 2019 Přidat událost 29 Sunday, 29 December 2019
Přidat událost 30 Monday, 30 December 2019 Přidat událost 31 Tuesday, 31 December 2019 1 2 3 4 5

Akce pořádané nebo spolupořádané ČSHV

Kategorie zahrnuje tyto druhy akcí:

Hudební festivaly (většinou zahajovací koncert s odkazem na program celého festivalu)

Muzikologicky významné, či jinak pozoruhodné koncerty

Muzikologicky významné, či jinak pozoruhodnéoperní a divadelní představení

 

Výročí muzikologů, skladatelů, interpretů a dalších hudebníků.

Významné dny jako např. Evropský den hudby, Mezinárodní den muzejí, Noc kostelů atd.

Tato kategorie zahrnuje události, jejichž termín konání je zatím neoficiální či nepotvrzený. 

Události této kategorie se zobrazují přihlášeným uživatelům, především pro informaci organizátorům dalších akcí o možné termínové kolizi.

Ukázat události ze všech kategorií