Kalendář

únor,
2021
25. únor 2021
pon úte stř čtv pát sob ned
Přidat událost 1 Monday, 1 February 2021 Přidat událost 2 Tuesday, 2 February 2021 Přidat událost 3 Wednesday, 3 February 2021 Přidat událost 4 Thursday, 4 February 2021 Přidat událost 5 Friday, 5 February 2021 Přidat událost 6 Saturday, 6 February 2021 Přidat událost 7 Sunday, 7 February 2021
Přidat událost 8 Monday, 8 February 2021 Přidat událost 9 Tuesday, 9 February 2021 Přidat událost 10 Wednesday, 10 February 2021 Přidat událost 11 Thursday, 11 February 2021 Přidat událost 12 Friday, 12 February 2021 Přidat událost 13 Saturday, 13 February 2021 Přidat událost 14 Sunday, 14 February 2021
Přidat událost 15 Monday, 15 February 2021 Přidat událost 16 Tuesday, 16 February 2021 Přidat událost 17 Wednesday, 17 February 2021 Přidat událost 18 Thursday, 18 February 2021 Přidat událost 19 Friday, 19 February 2021 Přidat událost 20 Saturday, 20 February 2021 Přidat událost 21 Sunday, 21 February 2021
Přidat událost 22 Monday, 22 February 2021 Přidat událost 23 Tuesday, 23 February 2021 Přidat událost 24 Wednesday, 24 February 2021 Přidat událost 25 Thursday, 25 February 2021 Přidat událost 26 Friday, 26 February 2021 Přidat událost 27 Saturday, 27 February 2021 Přidat událost 28 Sunday, 28 February 2021

Akce pořádané nebo spolupořádané ČSHV

Kategorie zahrnuje tyto druhy akcí:

Hudební festivaly (většinou zahajovací koncert s odkazem na program celého festivalu)

Muzikologicky významné, či jinak pozoruhodné koncerty

Muzikologicky významné, či jinak pozoruhodnéoperní a divadelní představení

 

Výročí muzikologů, skladatelů, interpretů a dalších hudebníků.

Významné dny jako např. Evropský den hudby, Mezinárodní den muzejí, Noc kostelů atd.

Tato kategorie zahrnuje události, jejichž termín konání je zatím neoficiální či nepotvrzený. 

Události této kategorie se zobrazují přihlášeným uživatelům, především pro informaci organizátorům dalších akcí o možné termínové kolizi.

Ukázat události ze všech kategorií