Kalendář

březen,
2023
23. březen 2023
pon úte stř čtv pát sob ned
27 28 Přidat událost 1 Wednesday, 1 March 2023 Přidat událost 2 Thursday, 2 March 2023 Přidat událost 3 Friday, 3 March 2023 Přidat událost 4 Saturday, 4 March 2023 Přidat událost 5 Sunday, 5 March 2023
Přidat událost 6 Monday, 6 March 2023 Přidat událost 7 Tuesday, 7 March 2023 Přidat událost 8 Wednesday, 8 March 2023 Přidat událost 9 Thursday, 9 March 2023 Přidat událost 10 Friday, 10 March 2023 Přidat událost 11 Saturday, 11 March 2023 Přidat událost 12 Sunday, 12 March 2023
Přidat událost 13 Monday, 13 March 2023 Přidat událost 14 Tuesday, 14 March 2023 Přidat událost 15 Wednesday, 15 March 2023 Přidat událost 16 Thursday, 16 March 2023 Přidat událost 17 Friday, 17 March 2023 Přidat událost 18 Saturday, 18 March 2023 Přidat událost 19 Sunday, 19 March 2023
Přidat událost 20 Monday, 20 March 2023 Přidat událost 21 Tuesday, 21 March 2023 Přidat událost 22 Wednesday, 22 March 2023 Přidat událost 23 Thursday, 23 March 2023 Přidat událost 24 Friday, 24 March 2023 Přidat událost 25 Saturday, 25 March 2023 Přidat událost 26 Sunday, 26 March 2023
Přidat událost 27 Monday, 27 March 2023 Přidat událost 28 Tuesday, 28 March 2023 Přidat událost 29 Wednesday, 29 March 2023 Přidat událost 30 Thursday, 30 March 2023 Přidat událost 31 Friday, 31 March 2023 1 2

Akce pořádané nebo spolupořádané ČSHV

Kategorie zahrnuje tyto druhy akcí:

Hudební festivaly (většinou zahajovací koncert s odkazem na program celého festivalu)

Muzikologicky významné, či jinak pozoruhodné koncerty

Muzikologicky významné, či jinak pozoruhodnéoperní a divadelní představení

 

Výročí muzikologů, skladatelů, interpretů a dalších hudebníků.

Významné dny jako např. Evropský den hudby, Mezinárodní den muzejí, Noc kostelů atd.

Tato kategorie zahrnuje události, jejichž termín konání je zatím neoficiální či nepotvrzený. 

Události této kategorie se zobrazují přihlášeným uživatelům, především pro informaci organizátorům dalších akcí o možné termínové kolizi.

Ukázat události ze všech kategorií