Kalendář událostí

duben,
2019
duben 2019
pon úte stř čtv pát sob ned
Přidat událost 1 Monday, 1 April 2019 Přidat událost 2 Tuesday, 2 April 2019 Přidat událost 3 Wednesday, 3 April 2019 Přidat událost 4 Thursday, 4 April 2019 Přidat událost 5 Friday, 5 April 2019 Přidat událost 6 Saturday, 6 April 2019 Přidat událost 7 Sunday, 7 April 2019
Přidat událost 8 Monday, 8 April 2019 Přidat událost 9 Tuesday, 9 April 2019 Přidat událost 10 Wednesday, 10 April 2019 Přidat událost 11 Thursday, 11 April 2019 Přidat událost 12 Friday, 12 April 2019 Přidat událost 13 Saturday, 13 April 2019 Přidat událost 14 Sunday, 14 April 2019
Přidat událost 15 Monday, 15 April 2019 Přidat událost 16 Tuesday, 16 April 2019 Přidat událost 17 Wednesday, 17 April 2019 Přidat událost 18 Thursday, 18 April 2019 Přidat událost 19 Friday, 19 April 2019 Přidat událost 20 Saturday, 20 April 2019 Přidat událost 21 Sunday, 21 April 2019
Přidat událost 22 Monday, 22 April 2019 Přidat událost 23 Tuesday, 23 April 2019 Přidat událost 24 Wednesday, 24 April 2019 Přidat událost 25 Thursday, 25 April 2019 Přidat událost 26 Friday, 26 April 2019 Přidat událost 27 Saturday, 27 April 2019 Přidat událost 28 Sunday, 28 April 2019
Přidat událost 29 Monday, 29 April 2019 Přidat událost 30 Tuesday, 30 April 2019 1 2 3 4 5

Akce pořádané nebo spolupořádané ČSHV

Kategorie zahrnuje tyto druhy akcí:

Hudební festivaly (většinou zahajovací koncert s odkazem na program celého festivalu)

Muzikologicky významné, či jinak pozoruhodné koncerty

Muzikologicky významné, či jinak pozoruhodnéoperní a divadelní představení

 

Výročí muzikologů, skladatelů, interpretů a dalších hudebníků.

Významné dny jako např. Evropský den hudby, Mezinárodní den muzejí, Noc kostelů atd.

Tato kategorie zahrnuje události, jejichž termín konání je zatím neoficiální či nepotvrzený. 

Události této kategorie se zobrazují přihlášeným uživatelům, především pro informaci organizátorům dalších akcí o možné termínové kolizi.

Ukázat události ze všech kategorií